Щебінь гранітний, купити з доставкою, Дніпро

sheben granitnyi_dostavka_dneprЩебінь гранітного каменю

У будівництві використовується в основному для зведення бетонних та залізобетонних конструкцій різного призначення та міцності, а також для ущільнення підстилаючих шарів основ будівель та споруд, доріг та інших типів покриттів. Щебінь – це подрібнений камінь твердих порід різного складу. Монолітні плити гірських порід подрібнюють у спеціальних дробильних машинах, потім просіюють фракціямиКонструкційний щебінь – це гранули певних фракцій, форми, міцності, морозостійкості та лещадності. За типами фракцій розрізняють:


Щебінь 5-10 мм

  • мінімальний розмір зерна. Використовується для монолітних бетонних конструкцій як складової бетонної суміші. Другим варіантом використання в бетонних сумішах може бути поєднання цієї фракції з великим типом. Використовується при виготовленні дрібних, середніх конструкцій монолітним або безопалубним методом.


Щебінь 5-20 мм

  • по суті, це суміш першої фракції та зерен 10-20 мм, використовується для виготовлення бетонних сумішей конструкційного типу: при заливанні несучих фундаментів, колон, мостових конструкцій, автодорожніх покриттів.


Щебінь 20-40 мм

  • використовується для великих залізобетонних конструкцій, масивних за обсягом, а також автошляхів, насипів залізниць. Ця фракція широко застосовується для влаштування підстилаючих шарів під фундаменти.

Щебінь 20-70 мм

  • ця фракція популярна при зведенні масивних підпірних стін та інших об'ємних залізобетонних конструкцій з високими вимогами до стійкості в агресивних середовищах та характеристиками міцності. Найчастіше використовується для елементів з бетону без армування, а також для зведення великих автомагістралей.


Щебінь гранітний

Щебінь гранітний вважається найбільш міцним і затребуваним серед інших видів матеріалу. Граніт має найвищу міцність, щільність, найменший вміст домішок слабких порід. Перед тим, як купити гранітний щебінь, потрібно уточнити основні фізико-механічні властивості матеріалу за проектом.


Щебінь відрізняється:

  • За міцністю. Маркування матеріалу за ГОСТом виглядає так: особливо міцний М1600-1400, міцний М1400-1200, міцний М1200-800, середній М800-600, слабкий М600-300, дуже слабкий М200. Уточнити всі марки та їх детальні характеристики можна у ГОСТі 8267-93. У Дніпрі широкий асортимент всіх зазначених видів матеріалу.
  • По морозостійкості буває F15, F25, F50, а також 100-й, 150-й, 200-й, 300-й, 400-й марок. Морозостійкість – це кількість циклів заморожування-відтавання. У всіх випадках лиття зовнішніх залізобетонних конструкцій вважається, що чим вище показник, тим довговічніша споруда.
  • Ліскучість - це форма гранул. Вважається ідеальним, якщо основна кількість гранул має кубоподібну форму. Від цього залежить можливість ущільнення бетону під час укладання без утворення раковин та тріщин. Пластинчаста та голкоподібна форма (коли співвідношення довжини до товщини гранули дорівнює 3*1) – найгірший варіант для використання компонента в бетонних конструкціях, оскільки саме через них знижуються всі характеристики міцності бетонної суміші. Щоб класифікувати щебінь по лещадності, використовується маркування груп від першої до четвертої за зростанням відсотка вмісту бракованих зерен.


Купити щебінь в Дніпрі

Вартість матеріалів з кращими фізико-механічними характеристиками відрізняється від такої для слабкішого виду. Щоб правильно підібрати марку, потрібно знайти в проекті специфікацію виготовлення конструкцій, де вказано, який компонент конкретно необхідний, здійснити дзвінок і оформити замовлення. Кінцева ціна матеріалу формується з показників матеріалу та порядку покупки (придбання з доставкою або самостійне вивезення).


Ціни на щебінь.

Для консультації та замовлення зателефонуйте.

 
>