Пісок річковий, купити з доставкою, Дніпро

pesok rechnoi_dostavka_dnepr

Пісок річковий митий

Будівельний пісок – це природний матеріал, що має незамінні властивості та технічні характеристики. Дніпро видобуває, просіває та реалізує високоякісний річковий матеріал для всіх видів будівельно-монтажних робіт.

Пісок будівельний матеріал 

Найбільш переважний до застосування у складі будівельних сумішей та конструкцій через свою однорідність, високу екологічність, негорючість та інші властивості. Найчастіше можна зустріти компонент у бетонних сумішах різних марок та різного призначення, цементно-піщаних розчинах усіх марок, штукатурних та шпаклювальних сумішах, клейових сумішах для плитки та укладання утеплювача, пісок у складі цементно-піщаних стяжок та інших видів наливних підлог з бетону, гіпсу та так далі, також він використовується як підстилаючий дренуючий шар під несучі конструкції фундаментів, під шари підлог першого поверху будівлі, для засипки металевих ємностей з підземним розташуванням на автозаправках, у складі дорожніх покриттів, декоративних оздоблювальних матеріалів та багатьох інших.


Річковий пісок для оздоблювальних робіт

До речі, будівельний пісок – це саме річковий пісок, який має високу однорідність гранул, дрібну та середню дисперсію, ідентичний склад зерен. Такі властивості забезпечують конструктивним елементам за його участю у складі сумішей найбільшу міцність та найкращі фізичні якості. Основні будівельні суміші за участю матеріалу:

 • Бетонні суміші всіх марок.
 • Штукатурні суміші.
 • Кладочні розчини.
 • Шпаклівки.
 • Декоративні штукатурки.
 • Наливні підлоги.
 • Гіпсові та гіпсобетонні суміші.
 • Пінобетон та газобетон.
 • Керамічні суміші для виготовлення цегли.
 • Полістирол-бетон.
 • Бетонні суміші для підбетонки.
 • Асфальт та дорожні покриття.
 • Також пісок можна зустріти при укладанні тротуарної та дорожньої плитки, як основа для бетонного фундаменту і так далі.

Пісок має такі переваги перед іншими сипучими наповнювачами:

Екологічність – абсолютна безпека для застосування у всіх видах будівель та споруд. У вартість партії входить і радіологічний контроль випромінювання матеріалу, перевірка на наявність токсичних речовин. Токсичність – це здатність виділяти шкідливі речовини під час нагрівання та інших умов.

Пісок – однорідний матеріал. Це абсолютно однакові дрібні гранули, завдяки яким досягається найбільша щільність та однорідність кінцевої речовини.

Негорючість – більшість будівельних сумішей виключають ймовірність пожежної небезпеки саме завдяки цьому компоненту у складі. Більше того – протипожежні штукатурні суміші та склади теж містять річковий пісок. Адже температура його плавлення знаходиться в межах від 1100 до 12000 градусів Цельсія.

Пісок дуже довговічний. Яка б конструкція не почала руйнуватися, відбувається це не через цю складову. Зношування матеріалу вимірюється десятками і сотнями століть, що легко перевірити, спостерігаючи його поведінку в природних умовах узбережжя річки.

Неорганічна структура молекул дозволяє йому не піддаватися впливам та увазі живих організмів. У ньому не мешкають ніякі бактерії, тварини та інші види органіки. Сам пісок завдяки цьому не розкладається.

Економія вартості матеріалу. Щоб купити пісок, не потрібно великих капіталовкладень, в той час, як будь-який інший штучний матеріал як заповнювач коштує обов'язково дорожче.

Також річковий пісок застосовується в облаштуванні місць відпочинку - дитячі пісочниці, пляжі та спортивні майданчики. Завдяки намивному процессу видобування, річковий пісок, має відносно чистий склад.

Купити пісок у Дніпрі можна в телефонному режимі. Купівля з доставкою при цьому обійдеться набагато дешевше за самовивезення, так як в нашій компанії є свій автотранспорт і атвопарк. Ціна партії формується залежно від якості та марки за ГОСТом. Ці дані перед замовленням необхідно уточнити у проекті.

Ціни на пісок.

Для консультації та замовлення зателефонуйте нам.

 
>